Po úvodných stretnutiach finále je stav nerozhodný

Finále Play-off Extraligy dorastu

1. stretnutie série:
HK Dukla Trenčín - MHC Martin 3:4 (1:1, 1:3, 1:0)
Góly: 9. Pelech (Luhový), 34. Maniaček (Pelech, Luhový), 44. Kukuča (Ferenyi, Ilenčík) - 4. Paulíny (Bače, Fafrák), 22. Rešetár, 30. Barto (Ferleťják, Fafrák), 39. Rešetár (Melcher, Lavička), vylúčenia: 4 - 6 na 2 min., presilovky: 1 - 1, oslabenia: 0 - 0, strely: 43 - 37, rozhodcovia: Fridrich, Goga - Krajčík, Drblík, 638 divákov

Zostava HK Dukla Trenčín: Dušák - Pastorák, Husár - Ilenčík, Kňažko - Martiška, Trebichavský - Chatrnúch, Stacha - Luhový, Pelech, Maniaček - Kukuča, Kováčik, Ferenyi - Ďurina, Haščák, Rykov - Korbel, Honeček, Halgoš

Zostava MHC Martin: Hlavaj - Lavička, Bače - Ivan, Barto - Ligas, Kubány - Knésl, Haško - Fafrák, Paulíny, Ferleťják - Melcher, Minko, Rešetár - Volko M., Kľoc, Szabo - Volko B., Kalnický, Nauš

Vstup do úvodného stretnutia finálovej série mali lepší martinskí hráči, ktorí si pobudli na ľade len niečo vyše troch minút a dokázali otvoriť skóre. Odpoveď domácich hráčov prišla už o necelých päť minút. V úvode druhej tretiny fauloval domáci Trebichavský a nariadené trestné strieľanie premenil Rešetár. Na rozdiel dvoch gólov odskočili hostia zásluhou Barta. Maniaček síce dokázal v prostrednej časti znížiť, posledné slovo mali ale opäť hráči Martina a Rešetár dokázal využiť presilovú hru. V tretej tretine sa domáci dostali k súperovi opäť na jeden gól. Kukuča stál na konci presilovej hry. Zostávajúce minúty ale hráči Martina zvládli výborne a súperovi aj zásluhou svojho brankára nedovolili vyrovnať. Martin tak dokázal zvíťaziť nad Trenčínom v úvodnom stretnutí 3:4.

2. stretnutie série:
HK Dukla Trenčín - MHC Martin 4:1 (0:1, 1:0, 3:0)

Góly: 23. Pastorák (Pelech), 42. Kukuča (Kováčik, Kňažko), 42. Haščák (Ferenyi, Ďurina), 60. Ďurina (Haščák) - 3. Nauš (Kubány), vylúčenia: 6 - 4 na 2 min., presilovky: 1 - 0, oslabenia: 0 - 0, strely: 39 - 30, rozhodcovia: Štefik, Adamec - Junek, Šefčík, 683 divákov

Zostava HK Dukla Trenčín: Dušák - Pastorák, Husár - Ilenčík, Kňažko - Martiška, Trebichavský - Chatrnúch - Luhový, Pelech, Maniaček - Kukuča, Kováčik, Okuliar - Ďurina, Haščák, Rykov - Wachal, Ferenyi, Halgoš

Zostava MHC Martin: Hlavaj - Lavička, Bače - Ivan, Barto - Ligas, Kubány - Knésl, Haško - Fafrák, Paulíny, Ferleťják - Melcher, Minko, Rešetár - Volko M., Kľoc, Szabo - Volko B., Kalnický, Nauš

Hostia povzbudení predchádzajúcim víťazstvom vstúpili aktívne aj do druhého stretnutia. Nauš už po necelých troch minútach otvoril skóre duelu. Potom sa dlhé minúty bránilo, na ďalší gólový zápis sa preto čakalo do druhej tretiny. V nej dokázal využiť presilovú hru Pastorák a bolo vyrovnané. Hostia neustrážili úvod ani v treťom dejstve. Zásluhou Kukuču išli domáci do dvojgólového vedenia. Iba 21 sekúnd následne stačilo Haščákovi aby pridal aj tretí gól Trenčína. Martin sa ešte v závere zápasu snažil o návrat, výsledkom však bol Ďurinov gól na konečných 4:1. Trenčín tak vyrovnal vzájomnú sériu na 1:1.