Martin doma spečatil postup do finále

semifinále Extraligy dorastu

MHC Martin - HK Gladiators Trnava 3:2 (0:1, 2:0, 1:1)
Góly: 23. Ferleťják (Fafrák, Paulíny), 39. Rešetár (Minko, Barto), 55. Barto (Fafrák, Paulíny) - 3. Mriglot (Iskhakov, Stepanov), 59. Maňák (Prokopčák), vylúčenia: 8 - 6 na 2 min., presilovky: 2 - 1, oslabenia: 0 - 0, strely: 19 - 32, rozhodcovia: Štefik - Hanko, Mráz, 242 divákov

Zostava MHC Martin: Hlavaj - Lavička, Bače - Haško, Barto - Ligas, Kubány - Knésl, Ivan - Ferleťják, Paulíny, Fafrák - Melcher, Minko, Rešetár - Szabo, Kľoc, Volko - Sabó, Kalnický

Zostava HK Gladiators Trnava: Šimo - Zekucia, Maňák - Iglovský, Kochergin - Vlk, Repka - Prokopčák, Mriglot, Komloš - Džugan, Stepanov, Iskhakov - Kovačovský, Baran, Raáb - Solník, Hucko, Húževka

Martin mal v domácom prostredí možnosť ukončiť sériu s Trnavou, hostia ale výborne vstúpili do stretnutia a po využitej presilovej hre so zakončením Mriglota vyhrávali 1:0. V druhej tretine sa Ferleťják dokázal takisto presadiť počas presilovej hry, nerozhodný stav následne pred prestávkou obrátil v prospech domácich Rešetár. V 55. minúte ukľudnil domácich opäť počas presilovej hry Barto. Hostia ešte v závere tretiny vykresali iskierku nádeje po zakončení Maňáka, už im to ale nepomohlo. Martin zvíťazil nad Trnavou 3:2, čo znamená, že smeruje do finále s Trenčínom.

- konečný stav série 3:1